HAKKIMIZDA


Üretim kalitesini her şeyin üstünde tutan "Novipita" üretici müstahsilleri, çalışanları ile birlikte büyümeyi, tüketicisiyle bütünleşerek ulusal alanda söz sahibi olmak isteyen ve ilk etapta ulusal bir marka olmayı çalışanlarıyla birlikte kararlılığını ve verimliliğini arttırmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

MİSYONUMUZ

Müşteri taleplerine doğru zamanda, kaliteden ve standart üretim şartlarından taviz vermeyen, müşteri memnuniyet ve isteklerini üst seviyede tutarak tedarikçileri ile bütünleşen Novipita kalite anlayışı, dürüstlük, insan kaynağı'na verilen değer, yenilikçilik ve katılımcı yönetim anlayışları ile önder firmalar arasında olmayı prensip haline getirmiştir. Bu hedefe ulaşırken, yasal ve etik kurallar çerçevesinde topluma, çevreye, insan sağlığına ve tüketici haklarına karşı sorumluluklarını eksiksiz yerine getirerek varlığını sürdürmektedir.

VIZYONUMUZ

Novipita, sektöründe referans bir kurum ve öncü bir marka olmak. Kuşaklar boyunca yaşam kalitesini artıran geçmişin tadına yenilikler sunmak.

ÜRETIM ANLAYIŞIMIZ

Yılların tecrubesi ve uzman kadrosuyla Kıymalı Boşnak Böreği, Peynirli Boşnak Böreği, Patatesli Boşnak Böreği, Ispanaklı Boşnak Böreği, Boşnak Mantısı çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Unun saflığı, suyun berraklığı, katkısıyla böreklerimiz üretim tesislerinde, hijyenik ortamda, modern cihazlarla sağlığınızı ön planda tutan üretim anlayışıyla damak zevkinize hitap ediyor. Evlere, işyerlerine, pastanelere, kafeteryalara, restaurantlara, otellere toplu iş yemeklerine bir tepsiden bin tepsiye kadar siparişleriniz servis ağzımızda istenilen adrese teslim edilir.